ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 30 серпня 2011 року N 1246

Щодо усунення порушень законодавства про цінні папери

Відповідно до Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні", керуючись статтею 108 Цивільного кодексу України, на підставі листа Вінницького територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі - Комісія) у зв'язку з виявленням в діях Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Україна-1" правонаступника Сільськогосподарського відкритого акціонерного товариства "Україна", порушення вимог підпункту 1.1 частини першої пункту 2 розділу III Порядку скасування реєстрації випусків акцій та анулювання свідоцтв про реєстрацію випуску акцій, затвердженого рішенням Комісії від 30.12.98 р. N 222 (далі - Порядок), та у зв'язку з виявленням в діях Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Україна-1" порушення вимог підпункту 3.1 частини третьої пункту 2 розділу III Порядку, на виконання рішення Комісії від 16.03.2010 року N 328, з метою захисту інтересів держави та інвесторів у цінні папери Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Зобов'язати Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю "Україна-1", правонаступника Сільськогосподарського відкритого акціонерного товариства "Україна" у строк до 30 жовтня 2011 р. усунути порушення вимог підпункту 1.1 частини першої пункту 2 розділу III, підпункту 3.1 частини третьої пункту 2 розділу III Порядку та протягом одного робочого дня після усунення порушення повідомити Комісію та додати до повідомлення документи, які підтверджують факт усунення порушення.

2. Зупинити внесення змін до системи реєстру власників іменних цінних паперів Сільськогосподарського відкритого акціонерного товариства "Україна" (код за ЄДРПОУ 05527717) та до системи депозитарного обліку щодо цінних паперів, випущених Сільськогосподарським відкритим акціонерним товариством "Україна", на строк до усунення порушення.

3. Заборонити:

реєстратору, який здійснює ведення системи реєстру власників іменних цінних паперів Сільськогосподарського відкритого акціонерного товариства "Україна", вносити зміни до системи реєстру власників іменних цінних паперів вказаного емітента;

депозитарію, який здійснює облік на рахунках у цінних паперах, та зберігачам, які здійснюють облік прав власності на цінні папери, випущені Сільськогосподарським відкритим акціонерним товариством "Україна", вносити зміни до системи депозитарного обліку щодо цінних паперів, випущених Сільськогосподарським відкритим акціонерним товариством "Україна", пов'язані з проведенням облікових операцій на рахунках їх клієнтів та депонентів.

4. Зобов'язати депозитарій, який здійснює облік на рахунках у цінних паперах, в день отримання цього рішення або не пізніше наступного робочого дня довести це рішення до відома зберігачів, які здійснюють облік прав власності на цінні папери емітента Акціонерного товариства закритого типу "Ювек-Ойл" у депозитарній системі України.

5. Реєстратору, який здійснює ведення системи реєстру власників іменних цінних паперів Сільськогосподарського відкритого акціонерного товариства "Україна", депозитарію та зберігачам, що здійснюють облік прав власності на цінні папери, випущені Сільськогосподарським відкритим акціонерним товариством "Україна", у триденний термін з моменту отримання ними копії цього рішення повідомити Комісію про взяття його до виконання.

6. Департаменту корпоративних відносин забезпечити повідомлення Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Україна-1" та відповідних учасників Національної депозитарної системи України про прийняте рішення.

7. Управлінню із забезпечення діяльності Голови Комісії, організації роботи засідань Комісії та міжнародних зв'язків забезпечити опублікування цього рішення в офіційних друкованих виданнях Комісії.

8. Законодавством передбачена відповідальність юридичних осіб, громадян чи посадових осіб за ухилення від виконання або несвоєчасне виконання рішень Комісії щодо усунень порушень законодавства на ринку цінних паперів.

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Вінницьке територіальне управління Комісії.

10. Це рішення набирає чинності з дати його прийняття.

 

Голова Комісії

Д. Тевелєв

 

Протокол засідання Комісії
від 30 серпня 2011 р. N 37

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали