ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 13 вересня 2011 року N 1305

Щодо усунення порушень законодавства про цінні папери

Відповідно до Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні", керуючись статтею 108 Цивільного кодексу України, на підставі листа Луганського територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі - Комісія) у зв'язку з виявленням в діях Страхової компанії товариства з додатковою відповідальністю "ОЛВІ", правонаступника Акціонерного страхового товариства закритого типу "ОЛВІ", порушення вимог підпункту 1.1 частини першої пункту 2 розділу III Порядку скасування реєстрації випусків акцій та анулювання свідоцтв про реєстрацію випуску акцій, затвердженого рішенням Комісії від 30.12.98 р. N 222 (далі - Порядок), та у зв'язку з виявленням в діях Страхової компанії товариства з додатковою відповідальністю "ОЛВІ" порушення вимог підпункту 3.1 частини третьої пункту 2 розділу III Порядку, на виконання рішення Комісії від 16.03.2010 року N 328, з метою захисту інтересів держави та інвесторів у цінні папери, Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Зобов'язати Страхову компанію товариство з додатковою відповідальністю "ОЛВІ", правонаступника Акціонерного страхового товариства закритого типу "ОЛВІ", у строк до 13 листопада 2011 р. усунути порушення вимог підпункту 1.1 частини першої пункту 2 розділу III, підпункту 3.1 частини третьої пункту 2 розділу III Порядку та протягом одного робочого дня після усунення порушення повідомити Комісію та додати до повідомлення документи, які підтверджують факт усунення порушення.

2. Зупинити внесення змін до системи реєстру власників іменних цінних паперів Акціонерного страхового товариства закритого типу "ОЛВІ" (код за ЄДРПОУ 20187383) та до системи депозитарного обліку щодо цінних паперів, випущених Акціонерним страховим товариством закритого типу "ОЛВІ", на строк до усунення порушення.

3. Заборонити:

реєстратору, який здійснює ведення системи реєстру власників іменних цінних паперів Акціонерного страхового товариства закритого типу "ОЛВІ", вносити зміни до системи реєстру власників іменних цінних паперів вказаного емітента;

депозитарію, який здійснює облік на рахунках у цінних паперах, та зберігачам, які здійснюють облік прав власності на цінні папери, випущені Акціонерним страховим товариством закритого типу "ОЛВІ", вносити зміни до системи депозитарного обліку щодо цінних паперів, випущених Акціонерним страховим товариством закритого типу "ОЛВІ", пов'язані з проведенням облікових операцій на рахунках їх клієнтів та депонентів.

4. Зобов'язати депозитарій, який здійснює облік на рахунках у цінних паперах, в день отримання цього рішення або не пізніше наступного робочого дня довести це рішення до відома зберігачів, які здійснюють облік прав власності на цінні папери емітента Акціонерного страхового товариства закритого типу "ОЛВІ" у депозитарній системі України.

5. Реєстратору, який здійснює ведення системи реєстру власників іменних цінних паперів Акціонерного страхового товариства закритого типу "ОЛВІ", депозитарію та зберігачам, що здійснюють облік прав власності на цінні папери, випущені Акціонерним страховим товариством закритого типу "ОЛВІ", у триденний термін з моменту отримання ними копії цього рішення повідомити Комісію про взяття його до виконання.

6. Департаменту корпоративних відносин забезпечити повідомлення Страхової компанії товариство з додатковою відповідальністю "ОЛВІ" та відповідних учасників Національної депозитарної системи України про прийняте рішення.

7. Управлінню із забезпечення діяльності Голови Комісії, організації роботи засідань Комісії та міжнародних зв'язків забезпечити опублікування цього рішення в офіційних друкованих виданнях Комісії.

8. Законодавством передбачена відповідальність юридичних осіб, громадян чи посадових осіб за ухилення від виконання або несвоєчасне виконання рішень Комісії щодо усунень порушень законодавства на ринку цінних паперів.

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Луганське територіальне управління Комісії.

10. Це рішення набирає чинності з дати його прийняття.

 

Голова Комісії

Д. Тевелєв

 

Протокол засідання Комісії
від 13 листопада 2011 р. N 39

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали