ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 29 вересня 2011 року N 1396

Щодо усунення порушень законодавства про цінні папери

Відповідно до Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні", керуючись статтею 108 Цивільного кодексу України, на підставі листа територіального управління в м. Києві та Київській області Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі - Комісія), у зв'язку з виявленням в діях Товариства з обмеженою відповідальністю "Лео Ойл", правонаступника Відкритого акціонерного товариства "Лео Ойл", порушення вимог підпункту 1.1 частини першої пункту 2 розділу III Порядку скасування реєстрації випусків акцій та анулювання свідоцтв про реєстрацію випуску акцій, затвердженого рішенням Комісії від 30.12.98 р. N 222 (далі - Порядок), та у зв'язку з виявленням в діях товариства з обмеженою відповідальністю "Лео Ойл" порушення вимог підпункту 3.1 частини третьої пункту 2 розділу III Порядку, на виконання рішення Комісії від 16.03.2010 року N 328, з метою захисту інтересів держави та інвесторів у цінні папери.

Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Зобов'язати Товариство з обмеженою відповідальністю "Лео Ойл", правонаступника Відкритого акціонерного товариства "Лео Ойл" у строк до 29 листопада 2011 р.  усунути порушення вимог підпункту 1.1 частини першої пункту 2 розділу III, підпункту 3.1 частини третьої пункту 2 розділу III Порядку та протягом одного робочого дня після усунення порушення повідомити Комісію та додати до повідомлення документи, які підтверджують факт усунення порушення.

2. Зупинити внесення змін до системи реєстру власників іменних цінних паперів Відкритого акціонерного товариства "Лео Ойл" (код за ЄДРПОУ 36059436) та до системи депозитарного обліку щодо цінних паперів, випущених Відкритим акціонерним товариством "Лео Ойл", на строк до усунення порушення.

3. Заборонити:

реєстратору, який здійснює ведення системи реєстру власників іменних цінних паперів Відкритого акціонерного товариства "Лео Ойл", вносити зміни до системи реєстру власників іменних цінних паперів вказаного емітента;

депозитарію, який здійснює облік на рахунках у цінних паперах, та зберігачам, які здійснюють облік прав власності на цінні папери, випущені Відкритим акціонерним товариством "Лео Ойл", вносити зміни до системи депозитарного обліку щодо цінних паперів, випущених Відкритим акціонерним товариством "Лео Ойл", пов'язані з проведенням облікових операцій на рахунках їх клієнтів та депонентів.

4. Зобов'язати депозитарій, який здійснює облік на рахунках у цінних паперах, в день отримання цього рішення або не пізніше наступного робочого дня довести це рішення до відома зберігачів, які здійснюють облік прав власності на цінні папери емітента Відкритого акціонерного товариства "Лео Ойл" у депозитарній системі України.

5. Реєстратору, який здійснює ведення системи реєстру власників іменних цінних паперів Відкритого акціонерного товариства "Лео Ойл", депозитарію та зберігачам, що здійснюють облік прав власності на цінні папери, випущені Відкритим акціонерним товариством "Лео Ойл", у триденний термін з моменту отримання ними копії цього рішення повідомити Комісію про взяття його до виконання.

6. Департаменту корпоративних відносин забезпечити повідомлення Товариства з обмеженою відповідальністю "Лео Ойл" та відповідних учасників Національної депозитарної системи України про прийняте рішення.

7. Управлінню із забезпечення діяльності Голови Комісії, організації роботи засідань Комісії та міжнародних зв'язків забезпечити опублікування цього рішення в офіційних друкованих виданнях Комісії.

8. Законодавством передбачена відповідальність юридичних осіб, громадян чи посадових осіб за ухилення від виконання або несвоєчасне виконання рішень Комісії щодо усунень порушень законодавства на ринку цінних паперів.

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на територіальне управління в м. Києві та Київській області Комісії.

10. Це рішення набирає чинності з дати його прийняття.

 

Голова Комісії

Д. Тевелєв

 

Протокол засідання Комісії
від 29 вересня 2011 р. N 41

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали