ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИМИ КОРПОРАТИВНИМИ ПРАВАМИ ТА МАЙНОМ

НАКАЗ

від 12 грудня 2011 року N 26

Щодо вдосконалення роботи із систематизації законодавства

З метою вдосконалення роботи із систематизації законодавства Державного агентства України з управління державними корпоративними правами та майном (далі - Агентство держмайна України), відповідно до Загального положення про юридичну службу міністерства, іншого органу виконавчої влади, державного підприємства, установи та організації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2008 р. N 1040, постанови Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2001 р. N 1693 "Про вдосконалення організації правової роботи в міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади", Указу Президента України від 13 грудня 1996 року N 1207 "Про опублікування актів законодавства України в інформаційному бюлетені "Офіційний вісник України", доручення Міністерства юстиції України від 04.11.2011 року N 10.2-26/60 "Про Узагальнення роботи міністерств, інших центральних органів виконавчої влади з питань систематизації законодавства", наказую:

1. Покласти на Департамент юридичного забезпечення здійснення систематизації законодавства в Агентстві держмайна України.

2. Департаменту юридичного забезпечення спільно з відділом зведеного бухгалтерського обліку та звітності вжити заходів щодо забезпечення інформаційним бюлетенем "Офіційний вісник України" Агентства держмайна України.

3. Сформувати та вести у Департаменті юридичного забезпечення нормативну базу (на паперових та електронних носіях):

акти Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України;

власні нормативно-правові акти, видані після 24 серпня 1991 року;

закони Української РСР та інші акти, ухвалені Верховною Радою Української РСР, що діють на території України відповідно до статті 3 Закону України "Про правонаступництво України";

нормативно-правові акти органів державної влади і державного управління Української РСР, які застосовуються міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади, іншими державними органами, що стали правонаступниками органів, які видали ці акти;

акти законодавства колишнього Союзу РСР, що застосовуються на території України відповідно до Постанови Верховної Ради України від 12 вересня 1991 року N 1545 "Про порядок тимчасової дії на території України окремих актів законодавства Союзу РСР";

повторно здійснити аналіз актів УРСР та СРСР, що застосовуються у діяльності Агентства держмайна України, та проаналізувати відповідно до компетенції нормативно-правові акти СРСР, у тому числі ті, що затверджені міністрами або їхніми заступниками без видання розпорядчого документа та які застосовуються в Україні.

4. Запровадити облік за видами нормативно-правових актів, підтримання нормативно-правових актів у контрольному стані, зберігання актів законодавства та міжнародних договорів.

5. Забезпечити неухильне дотримання роботи щодо систематизації законодавства відповідно до Загального положення про юридичну службу міністерства, іншого органу виконавчої влади, державного підприємства, установи та організації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2008 р. N 1040.

6. Забезпечити постійний перегляд виданих нормативно-правових актів з метою приведення їх у відповідність до Конституції та законів України, інших актів законодавства.

7. Забезпечити розміщення на власному веб-сайті відомчих нормативно-правових актів та міжнародних договорів, що стосуються діяльності Агентства держмайна України.

8. При проведенні перевірок стану правової роботи підприємств, що належать до сфери управління Агентства держмайна України, здійснювати перевірки їх діяльності з питань систематизації законодавства.

9. Забезпечити подання кожного півріччя до 5 січня та 5 липня Міністерству юстиції в установленому ним порядку інформації про стан організації систематизації законодавства.

10. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова Агентства
держмайна України

Д. В. Колєсніков

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали