МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 16.11.2011 р. N 31-08420-06-25/28307

Департамент податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України <...> повідомляє.

Відповідно до абзацу другого частини другої статті 56 Бюджетного кодексу України бюджетні установи ведуть бухгалтерський облік відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку та інших нормативно-правових актів щодо ведення бухгалтерського обліку в порядку, встановленому Міністерством фінансів України.

Стратегією модернізації системи бухгалтерського обліку в державному секторі на 2007 - 2015 роки, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 16.01.2007 N 34, передбачено застосування національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку в державному секторі починаючи з 2013 року.

На сьогодні порядок ведення бухгалтерського обліку бюджетними установами врегульовано нормативно-правовими актами Державного казначейства України. Вони є чинними до того часу, поки їх в установленому порядку не буде визначено такими, що втратили чинність.

За необхідності внесення змін до згаданих вище нормативно-правових актів Міністерством фінансів України буде прийнято накази з таких питань, якими, в тому числі, буде визначено втрату чинності відповідними нормативно-правовими актами Державного казначейства України.

 

Директор Департаменту
податкової, митної політики та
методології бухгалтерського обліку

М. Чмерук

 




 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали