МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 30.11.2011 р. N 7/14-16432

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розглянуло лист професійної <...> стосовно відсутності порядку розроблення ескізу намірів забудови та повідомляє.

Ескіз намірів забудови за наведеними параметрами складається забудовником або за його бажанням замовляється у спеціаліста.

Ескіз намірів забудови виконується в довільній формі, тому затверджувати його склад, зміст та порядок розроблення не потрібно.

Згідно зі статтею 30 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI) фізична чи юридична особа, яка має намір щодо забудови земельної ділянки, що перебуває в її власності або кори...

 

Доступ до документа «Лист від 30.11.2011 № 7/14-16432 Щодо відсутності порядку розроблення ескізу намірів забудови» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали