ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ДЕПАРТАМЕНТ БОРОТЬБИ З КОНТРАБАНДОЮ, АНАЛІЗУ РИЗИКІВ ТА ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

ЛИСТ

від 03.10.2011 р. N 20/1-14/06474-ЕП

Начальникам регіональних митниць, митниць

Відповідно до інформації, яка надійшла до Департаменту боротьби з контрабандою, аналізу ризиків та протидії корупції (далі - Департамент), на сьогоднішній день на внутрішньому ринку України розповсюджуються товари торгівельної марки "ABRO", які ввезені в Україну з порушенням права інтелектуальної власності.

Відомості про знак для товарів та послуг "ABRO" занесені до реєстру об'єктів інтелектуальної власності Державної митної служби України за N 147.

На даний час єдиним офіційним дистриб'ютором продукції компанії "ABRO industries, Inc" (США) в Україні є ТОВ "АБРО Україна", імпорт вказаних товарів здійснює ТОВ "АМТ 28". Протягом 2010 року встановлено два випадки імпорту товарів зазначеної торгівельної марки на підставі індивідуальних дозволів офіційного представника компанії "ABRO industries, Inc".

Виходячи з вищевикладеного, прошу орієнтувати особовий склад стосовно необхідності посилення митного контролю та аналітично-пошукової роботи щодо виявлення та попередження фактів переміщення через митний кордон України контрафактних товарів незаконно маркованих знаком для товарів та послуг "ABRO".

Про факти виявлення порушень законодавства при митному оформленні продукції торгівельної марки "ABRO" прошу повідомляти Департамент.

 

Начальник Департаменту

В. М. Лисий

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали