НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 15.09.2011 р. N 25-312/2172

Генеральний департамент регулювання платіжних систем та розрахунків
Департамент платіжних систем

Банкам України

Щодо виконання норм пункту 3.13 Положення N 223

Відповідно до пункту 3.13 Положення про порядок емісії спеціальних платіжних засобів і здійснення операцій з їх використанням, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 30.04.2010 N 223 (далі - Положення): "Постачальник платіжних послуг зобов'язаний ознайомити користувача з розміром комісійної винагороди за зняття готівки з рахунку з використанням спеціального платіжного засобу через банкомат безпосередньо перед ініціюванням платіжної операції і забезпечити його інформацією про повну суму проведеної ним операції та суму комісійної винагороди. Користувач після перегляду на екрані банкомата даних про суму комісійної винагороди повинен мати змогу відмовитися від уже розпочатої операції. Інформація про розмір комісійної винагороди має надаватися користувачу на електронних платіжних пристроях та/або друкуватися на паперових документах за операціями з використанням спеціальних платіжних засобів, крім тих випадків, коли користувач не є платником комісійної винагороди".

Згідно з пунктом 7 постанови Правління Національного банку України від 30.04.2010 N 223 пункт 3.13 Положення набирає чинності з 01.01.2012.

Враховуючи викладене, зобов'язуємо банки своєчасно забезпечити неухильне виконання норм, викладених у Положенні.

 

Заступник Голови

В. І. Ричаківська

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали