Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Щодо виконання рішення Європейського суду з прав людини від 13 березня 2009 року у справі "Плахтєєв та Плахтєєва проти України"

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 30.11.2017 р. N 1656/10-14/17

Головам апеляційних адміністративних судів

До Вищого адміністративного суду України надійшов лист виконувача обов'язків Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини щодо виконання рішення Європейського суду з прав людини (далі - Європейський суд) від 13 березня 2009 року у справі "Плахтєєв та Плахтєєва проти України" (заява N 20347/03, рішення набуло статусу остаточного 12 червня 2009 року).

У листі повідомляється про те, що справа "Плахтєєв та Плахтєєва проти України" знаходиться на контролі Комітету міністрів Ради Європи.

У цій справі Європейський суд констатував порушення пункту 1 статті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод у зв'язку з тим, що внаслідок відмови національних судів вирішити справу заявників за їхнім позовом, зокрема до державної податкової інспекції заявники були позбавлені права на доступ до суду, а також порушення статті 1 Першого протоколу до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод у зв'язку з тим, що податковий орган вчасно не повернув власникам об'єкти, які не підлягали конфіскації згідно з постановою (вантажний автомобіль та пшеницю).

Про викладене повідомляємо у порядку інформування та для врахування під час здійснення судочинства.

За наданою інформацією з автентичним перекладом вказаного рішення Європейського суду можна ознайомитися на сайті Міністерства юстиції України за посиланням: https://minjust.gov.ua/cat_9329.

Цей лист пропонуємо довести до відома суддів місцевих та апеляційних судів.

 

В. о. Голови суду

А. Ф. Загородній
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали