ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 08.02.2012 р. N 11.1/2-12.2/1164-ЕП

Начальникам Київської регіональної митниці, митниць

Щодо використання програмно-технічного модуля "Інформаційний термінал"

Інформуємо, що з метою недопущення випадків неприйняття посадовими особами митних органів митних декларацій на паперовому носії до митного оформлення з 15.02.2012 згідно з наказом Держмитслужби від 07.02.2012 N 83 (Наказ N 83) розпочинається використання програмно-технічного модуля "Інформаційний термінал" для забезпечення пересилання електронних копій таких декларацій до автоматизованої системи митного оформлення.

Інструкцію з використання програмно-технічного модуля "Інформаційний термінал" затверджено наказом Держмитслужби України від 30.12.2011 N 1103 (Наказ N 1103), програмне забезпечення для інформаційних терміналів розроблено Департаментом митних інформаційних технологій та статистики та направлене до митних органів.

В зв'язку з цим прошу забезпечити доведення до відома суб'єктів господарювання - власників вантажних митних комплексів, автопортів, автотерміналів, митних ліцензійних складів відкритого типу та складів тимчасового зберігання відкритого типу, на яких розташовані підрозділи митного оформлення, про необхідність облаштування інформаційними терміналами до 15.04.2012 приміщень для декларантів.

У разі нездійснення відповідних заходів по облаштуванню приміщень для декларантів інформаційними терміналами Держмитслужбою України розглядатиметься питання про доцільність подальшого розташування відповідних підрозділів на територіях таких підприємств.

Інформацію про здійснення відповідних заходів надавати до Департаменту організації митного контролю та оформлення щосереди за формою, що додається*.


* Не наводиться.

 

Перший заступник Голови Служби

О. М. Дороховський

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали