МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 27.05.2011 р. N 11-02-09/10-166

Щодо визначення посад при реорганізації закладів охорони здоров'я

Розглянувши звернення окремих обласних організацій профспілок працівників охорони здоров'я щодо незгоди з порядком формування посад керівників закладів охорони здоров'я та керівників їх структурних підрозділів, визначених у листі Департаменту кадрової політики та запобігання корупції від 28.02.2011 р. N 11-02-09/10-55 на вимоги наказу МОЗ України від 30.08.2010 р. N 735 "Про затвердження примірних етапів реформування первинного та вторинного рівнів надання медичної допомоги", ще раз інформуємо.

Департамент кадрової політики та запобігання корупції вищеназваним листом не встановлює норм та шляхів проведення реорганізації закладів охорони здоров'я, що відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" є виключно повноваженням відповідних рад, якими надаються роз'яснення стосовно правильного формування посад керівників закладів охорони здоров'я та керівників їх структурних підрозділів у випадку прийняття органом місцевого самоврядування рішення про реорганізацію закладу.

Якщо при реорганізації заклад охорони здоров'я зберігає статус юридичної особи (зареєстрований в установленому законодавством порядку, має свідоцтво про державну реєстрацію, організаційно-правова форма визначена як "заклад", "підприємство", "установа"), посада керівника закладу визначається як "головний лікар" відповідно до розділу I Переліку лікарських посад у закладах охорони здоров'я, затвердженого наказом МОЗ України від 28.10.2002 р. N 385 "Про затвердження переліків закладів охорони здоров'я, лікарських, провізорських посад та посад молодших спеціалістів з фармацевтичною освітою у закладах охорони здоров'я", та наказу МОЗ України від 23.02.2000 р. N 33 "Про штатні нормативи та типові штати закладів охорони здоров'я".

У разі якщо при реорганізації закладу охорони здоров'я лікарська амбулаторія чи дільнична лікарня приєднується як структурний підрозділ до іншого закладу (центральної районної лікарні, центру первинної медико-санітарної допомоги або іншого), керівник реорганізованого закладу стає керівником структурного підрозділу і відповідно до розділу II "Керівники структурних підрозділів" наказу МОЗ України від 28.10.2002 р. N 385 "Про затвердження переліків закладів охорони здоров'я, лікарських, провізорських посад та посад молодших спеціалістів з фармацевтичною освітою у закладах охорони здоров'я" його посада у штатному розписі визначається як "керівник структурного підрозділу", наприклад "завідувач сільської лікарської амбулаторії с. Моринці" або "завідувач амбулаторії загальної практики - сімейної медицини с. Іванівка".

Прошу врахувати зазначену інформацію при реорганізації закладів охорони здоров'я та дотримуватися норм, встановлених чинним законодавством.

 

Заступник Міністра

С. Копитов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали