МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 03.03.2010 р. N 10.01.09/628

(Витяг)

<...>

Розмір посадових окладів керівників баз, складів спецмедпостачання визначається відповідно до п. 2.2.16 спільного наказу Мінпраці та МОЗ від 05.10.2005 р. N 308/519 "Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров'я та установ соціального захисту населення" (далі - Умови) у залежності від групи з оплати праці (додаток 2), інших працівників - за тарифними розрядами Єдиної тарифної сітки у залежності від наявної кваліфікаційної категорії (п. 2.2.17 Умов).

Згідно з Переліком закладів охорони здоров'я, затвердженим наказом Міністерства охорони здоров'я України від 28.10.2002 р. N 385, база спеціального медичного постачання є фармацевтичним (аптечним) закладом (пункт 3 наказу).

З огляду на вказане, посадові оклади керівникам структурних підрозділів баз спецмедпостачання можуть встановлюватися відповідно до підпунктів 2 - 5 п. 2.2.13 Умов.

Тобто, визначення посадових окладів завідувачам (начальникам) відділів баз спецмедпостачання з числа провізорів та фармацевтів проводиться відповідно до підпункту 2 п. 2.2.13 Умов, начальникам (завідувачам інших відділів згідно з пп. 5 п. 2.2.13).

Згідно з п. 2.4.1 керівникам закладів охорони здоров'я, аптечних закладів та їх заступників з числа лікарів та провізорів посадовий оклад, що відповідає тарифному розряду за групою з оплати праці, підвищується за наявності кваліфікаційної категорії за спеціальністю "організація та управління охороною здоров'я" або "організація та управління охороною фармацією" у відсотках до тарифної ставки працівника I тарифного розряду (вища категорія - 44,9 %, перша - 31,9, друга - 24,1 %).

Зазначене підвищення не передбачене для начальників (завідувачів) структурних підрозділів закладів охорони здоров'я.

Тобто, підвищення посадових окладів начальнику відділу бактерійних препаратів, перев'язувальних матеріалів і деззасобів та завідувачу складом мобрезерву на 44,9 відсотка тарифної ставки працівника I тарифного розряду за наявність вищої кваліфікаційної категорії за спеціальностями відповідно "провізор-організатор" та "організація та управління охороною фармацією" є безпідставним.

 

Перший заступник Міністра

В. Лазоришинець

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали