МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 13.07.2011 р. N 31-04330-13-2-24/17773

(Витяг)

<...>

Постановою Кабінету Міністрів України від 26.01.2011 р. N 59 затверджено Типове положення про бухгалтерську службу бюджетної установи (далі - Положення), яке визначає завдання та функціональні обов'язки бухгалтерської служби бюджетної установи, повноваження її керівника - головного бухгалтера та вимоги до його професійно-кваліфікаційного рівня.

Також, абзацом першим та другим частини 11 Положення визначено, що головний бухгалтер (особа, що претендує на посаду головного бухгалтера) повинен відповідати таким вимогам до професійно-кваліфікаційного рівня:

1) мати повну вищу освіту в галузі економіки та фінансів, стаж роботи на державній службі, за фахом та на керівних посадах не менш як п'ять років - для особи, що претендує на посаду головного бухгалтера бюджетної установи, якій підпорядковані інші бюджетні установи;

2) мати повну вищу освіту в галузі економіки та фінансів, стаж роботи за фахом та на керівних посадах не менш як три роки - для особи, що претендує на посаду головного бухгалтера бюджетної установи, яка підпорядкована іншій бюджетній установі.

З огляду на викладене, вважаємо, що при визначенні претендентів на посаду головного бухгалтера необхідно керуватися положеннями постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Типового положення про бухгалтерську службу бюджетної установи".

 

Директор Департаменту

В. Лозицький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали