ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 30 березня 2012 року N 92

Щодо внесення змін до наказу Державної казначейської служби України від 13.02.2012 N 53

З метою приведення Інструкції про складання органами Державної казначейської служби України звітності про виконання Зведеного бюджету України, Державного бюджету України і бюджетів Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя (Наказ N 53) у відповідність до Бюджетного кодексу України та бюджетної класифікації, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 14.01.2011 N 11 (із змінами), наказую:

1. Унести до Інструкції про складання органами Державної казначейської служби України звітності про виконання Зведеного бюджету України, Державного бюджету України і бюджетів Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, затвердженої наказом Державного казначейства України від 13.02.2012 N 53 "Щодо організації роботи Державної казначейської служби України зі складання звітності про виконання Зведеного бюджету України, Державного бюджету України і бюджетів Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя" (Наказ N 53) (далі - Інструкція), такі зміни:

у розділі I "Доходи" Звіту про виконання бюджетів Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя (додаток 4 до Інструкції) після коду 18000000 "Місцеві податки і збори" доповнити кодами 18010000 "Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки", 18010100 "Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами" та 18010200 "Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами".

2. Департаменту консолідованої звітності (Гізатуліна Л. В.) складати і подавати місячну, квартальну та річну звітність про виконання Зведеного бюджету України, Державного бюджету України і бюджетів Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя з урахуванням внесених змін.

3. Керівникам самостійних структурних підрозділів апарату Державної казначейської служби України в межах повноважень здійснити заходи щодо забезпечення виконання вимог цього наказу.

4. Департаменту інформаційних технологій, корпоративної телекомунікації та захисту інформації (Шевчук В. М.) забезпечити доопрацювання прикладного програмного забезпечення з урахуванням вимог цього наказу.

5. Управлінню методології з обслуговування бюджетів, бухгалтерського обліку та звітності (Сушко Н. І.) довести цей наказ до відома та керівництва в роботі самостійних структурних підрозділів апарату Державної казначейської служби України.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступників Голови Державної казначейської служби України відповідно до розподілу обов'язків.

 

Голова

С. І. Харченко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали