МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 грудня 2011 року N 993

Щодо внесення змін до Переліку документів, на які ставиться гербова печатка

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 05.02.98 р. N 20 "Про затвердження Інструкції з діловодства у Міністерстві охорони здоров'я України", Порядку проведення державної реєстрації (перереєстрації) медичних імунобіологічних препаратів в Україні, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 06.12.2001 р. N 486 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.02.2002 р. за N 204/6492, Порядку здійснення державного контролю за якістю медичних імунобіологічних препаратів, які використовуються, виробляються або пропонуються до застосування в медичній практиці в Україні, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 06.12.2001 р. N 486 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.02.2002 р. за N 205/6493, Порядку ввезення на територію України незареєстрованих лікарських засобів, стандартних зразків, реагентів, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 26.04.2011 р. N 237 (Порядок N 237) та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.08.2011 р. за N 965/19703, з метою належного обігу документів, що видаються Міністерством охорони здоров'я України відповідно до вищезазначених нормативно-правових актів, наказую:

1. Внести зміни в додаток 14 "Перелік документів, на які ставиться гербова печатка" до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 05.02.98 р. N 20 "Про затвердження Інструкції з діловодства у Міністерстві охорони здоров'я України", доповнивши його такими документами:

- сертифікат про державну реєстрацію медичного імунобіологічного препарату;

- висновок про відповідність медичного імунобіологічного препарату показникам якості;

- лист-повідомлення щодо ввезення на територію України незареєстрованого лікарського засобу, стандартного зразка, реагенту;

- виписка з реєстру лікарських засобів (лист-підтвердження державної реєстрації, інформаційні листи-роз'яснення).

Ці документи підлягають обов'язковій реєстрації в Управлінні розвитку фармацевтичного сектору галузі охорони здоров'я та обов'язковому зберіганню в архівному підрозділі Міністерства охорони здоров'я України.

2. Підписання та затвердження документів, визначених пунктом 1 цього наказу, покласти на начальника Управління розвитку фармацевтичного сектору галузі охорони здоров'я (Стеців В. В.) або, у разі його відсутності, на заступника начальника Управління розвитку фармацевтичного сектору галузі охорони здоров'я (Коношевич Л. В.), або, у разі його відсутності, на завідувача сектором державної реєстрації та контролю якості лікарських засобів та продукції в системі охорони здоров'я (Лясковський Т. М.).

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Першого заступника Міністра Моісеєнко Р. О.

 

Міністр

О. В. Аніщенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали