ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ

ТЕЛЕГРАМА

від 03.03.2012 р. N ЦЗМ-12/490

ДП "Український транспортно-логістичний центр"
ДП "Український державний розрахунковий центр міжнародних перевезень"
ТОВ НВФ "ТМСофт"
Головному інформаційно-обчислювальному центру
Укрзалізниці

Державна адміністрація залізничного транспорту України згідно з прийнятими рішеннями Комісії з реалізації тарифної політики Укрзалізниці на перевезення вантажів залізницями України від 03.03.2012 інформує про внесення наступних змін та доповнень до Тарифної політики на 2012 фрахтовий рік ().

У зв'язку з тим, що з 1 січня 2012 року перелік припортових станцій доповнено станцією Айвазовська-експ пункт 6.1 таблиці пункту 12 розділу 2 додатка 3 ТП СНД на 2012 фрахтовий рік з 01.01.2012 () року діє у первинній редакції ТП СНД (), прийнятій на XX Тарифній Конференції:

"

6.1

Нефть сырая (2709)

Со станций Кульсары КЗХ, Махамбет КЗХ при условии выполнения гарантированного консолидированного годового объема перевозок не менее 2,5 млн. тонн по направлениям: Квашино / Красная Могила / Тополи - припортовые станции

К = 0,40

"

РЦП при виконанні умов, передбачених пунктом 6.1 таблиці 12 розділу 2 додатка 3 до Тарифної політики (), здійснити з 01.01.2012 року перерахунок провізної плати за перевезення на нафти зі станцій Кульсари та Махамбет КЗХ через станцію Айвазовська Придн із застосуванням до базових ставок Тарифної політики () коефіцієнта К-0,40.

У разі встановлення тарифних умов за напрямками перевезень "через припортовые станции" розрахунок провізної плати за перевезення транзитних вантажів через станцію Айвазовська-експ здійснювати, як для припортової станції.

З метою проведення правильних розрахунків за перевезення транзитних вантажів залізницями України ДП "Український транспортно-логістичний центр" інформувати керівників експедиторських організацій, Головному інформаційно-обчислювальному центру Укрзалізниці внести зміни до програмного забезпечення.

 

Заступник
генерального директора

П. П. Науменко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали