ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 9 квітня 2012 року N 478

Щодо внесення зміни до Стандарту надання Фондом державного майна України адміністративної послуги з видачі сертифіката суб'єкта оціночної діяльності

Відповідно до Закону України "Про внесення зміни до ст. 19 Закону України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні" (Закон N 4018-VI) та враховуючи службову записку від 05.04.2012 N 36-1-426, наказую:

1. Внести такі зміни до Стандарту надання Фондом державного майна України адміністративної послуги з видачі сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 30.06.2010 N 906, а саме:

1.1. Абзац четвертий п. 3 Стандарту викласти в такій редакції:

"виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (для фізичних осіб) та витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (для юридичних осіб)".

1.2. Абзац шостий п. 3 Стандарту викласти в такій редакції:

"копії кваліфікаційних документів оцінювачів, засвідчені печаткою суб'єкта господарювання".

2. Управлінню з питань оціночної діяльності Департаменту координації розробки та виконання програмних документів, оцінки та розпорядження об'єктами державної власності здійснити заходи щодо інформування громадськості про зміст цього наказу.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту координації розробки та виконання програмних документів, оцінки та розпорядження об'єктами державної власності.

 

Голова Фонду

О. Рябченко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали