ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 22.07.2011 р. N 19916/18-4017

Державна податкова адміністрація України відзначає позитивну динаміку впровадження протягом I півріччя 2011 року електронного документообігу в частині подання податкової звітності. Так, завдяки вжитим заходам кількість платників податків на додану вартість, які подають звітність засобами E-mail, збільшилася з 39,0 % у січні місяці ц. р. до 52,3 % у червні місяці ц. р.

З метою створення сприятливих умов для переходу на електронну звітність, а також заощадження часу платників податків, який витрачається на укладання договорів, ДПА України запроваджено новий сервіс для дистанційного укладання договорів щодо подання звітності засобами E-mail.

Зазначений сервіс реалізовано через WEB-інтерфейс "Інформаційного порталу органів ДПС України" в режимі "Договори про визнання електронних документів".

У зв'язку з цим зобов'язую:

- осіб, відповідальних за напрямок приймання податкової звітності, взяти під особистий контроль впровадження режиму "Договори про визнання електронних документів";

- організувати проведення роз'яснювальної роботи серед платників податків щодо переваг використання можливості реєстрації договорів в електронному вигляді;

- провести зустрічі з представниками акредитованих центрів сертифікації ключів на місцях щодо інформування суб'єктів господарської діяльності, які отримують електронний цифровий підпис, про можливість дистанційного укладання договорів щодо подання звітності засобами E-mail.

Відповідна інформація знаходиться на офіційному сайті Державної податкової адміністрації України в розділі "Платникам податків про електронну звітність" - "Інформаційно-аналітичне забезпечення".

 

Перший заступник голови комісії
з проведення реорганізації ДПАУ,
заступник Голови ДПС України

О. Клименко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали