НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГЕТИЧНИХ РЕСУРСІВ

НАКАЗ

від 7 квітня 2011 року N 29

Щодо впровадження Технічних регламентів енергетичного маркування електрообладнання побутового призначення

У зв'язку із кадровими змінами та з метою забезпечення впровадження Технічного регламенту енергетичного маркування електрообладнання побутового призначення та Плану заходів з його застосування, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 06.01.2010 N 5, а також на виконання постанов Кабінету Міністрів України від 16.02.2011 N 107 "Про затвердження Технічного регламенту енергетичного маркування побутових холодильників, морозильників та їх комбінацій" (Постанова N 107) та від 16.02.2011 N 108 "Про затвердження Технічного регламенту енергетичного маркування побутових пральних машин" (Постанова N 108) (далі - Технічні регламенти) та Планів заходів з їх застосування, що затверджені цими постановами, наказую:

1. Скасувати накази НАЕР від 14.05.2010 N 52 та від 10.08.2010 N 85-10.

2. Покласти на Національне агентство з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів функції консультаційно-методичного центру з питань застосування Технічних регламентів.

3. Директору Департаменту економічної політики (Троню О. Я.):

- розробити методичні рекомендації із застосування Технічного регламенту енергетичного маркування побутових холодильників, морозильників та їх комбінацій (Постанова N 107) та Технічного регламенту енергетичного маркування побутових пральних машин (Постанова N 108).

Термін: III квартал 2011 року.

- здійснювати методичне забезпечення впровадження Технічних регламентів, консультації з їх застосування.

Термін: постійно.

- забезпечити контроль за виконанням Планів заходів із застосування Технічних регламентів.

Термін: постійно.

4. Директору Департаменту нормативно-правового забезпечення (Казловцевій О. А.) забезпечити популяризацію енергетичного маркування електрообладнання побутового призначення за допомогою засобів масової інформації, проведення семінарів і конференцій.

Термін: постійно.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова комісії
з реорганізації НАЕР -
перший заступник Голови

В. Григоровський

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали