МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 09.09.2011 р. N 744/13/84-11

Щодо встановлення доплати за використання у роботі дезінфікувальних засобів

Умови оплати праці працівників закладів охорони здоров'я затверджені наказом Мінпраці та МОЗ від 05.10.2005 р. N 308/519 (із змінами).

Відповідно до п. 2.19 додатка 3 до Умов посадові оклади працівників лабораторій підвищуються на 15 відсотків за роботу з живим збудником інфекційних захворювань та за забезпечення роботи лаборантів з бактеріологи, паразитології у зв'язку зі шкідливими і важкими умовами праці.

Що стосується доплати у розмірі 10 відсотків посадового окладу (тарифної ставки) працівникам, які використовують в роботі дезінфікувальні засоби, а також працівникам, які зайняті прибиранням туалетів, то ця доплата установлюється працівникам відповідно до пп. 3.4.7 Умов до посадового окладу з урахуванням підвищень, встановлених у відповідності з додатком 3 до вищезазначеного наказу, за переліком посад, затвердженим колективним договором закладу, в межах коштів, передбачених на оплату праці у кошторисі, якщо виконання цих робіт включено до посадових обов'язків працівників.

 

Директор Департаменту

О. Товстенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали