Додаткова копія: Щодо заборони реалізації, зберігання та застосування всіх серій лікарського засобу КИСЕНЬ МЕДИЧНИЙ РІДКИЙ, рідина (субстанція) у кріогенних ізотермічних ємностях для виготовлення газоподібних лікарських форм, виробництва Командитне товариство "ТОВ "Запорізький автогенний завод" і Компанія", Україна, Запорізька обл., м. Запоріжжя

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ ТА КОНТРОЛЮ ЗА НАРКОТИКАМИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.02.2018 р. N 1306-1.1/4.0/17-18

Керівникам суб'єктів господарювання, які займаються реалізацією, зберіганням і застосуванням лікарських засобів
Керівникам територіальних органів Держлікслужби

У відповідності до Конституції України, ст. 15, ст. 22, ст. 55 Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров'я", ст. 15, ст. 21 Закону України "Про лікарські засоби", Положення про Державну службу України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (Постанова N 647), пп. 3.2.3 (Порядок N 809), 3.2.4 Порядку встановлення заборони (тимчасової заборони) та поновлення обігу лікарських засобів на території України (Порядок N 809), затвердженого наказом МОЗ України від 22.11.2011 за N 809, Порядку контролю якості лікарських засобів під час оптової та роздрібної торгівлі, затвердженого наказом МОЗ України від 29.09.2014 N 677 (Порядок N 677), Правил утилізації та знищення лікарських засобів, затверджених наказом МОЗ України від 24.04.2015 за N 242 (Наказ N 242), у зв'язку з зупиненням виробництва лікарських засобів до усунення критичного порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 N 929 (Постанова N 929) (розпорядження Держлікслужби від 05.02.2018 N 1-В щодо усунення порушень Ліцензійних умов) та на підставі акта від 02.02.2018 N 02-В, складеного за результатами проведеного позапланового заходу державного нагляду (контролю) щодо додержання суб'єктом господарювання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів:

ЗАБОРОНЯЮ реалізацію, зберігання та застосування всіх серій лікарського засобу КИСЕНЬ МЕДИЧНИЙ РІДКИЙ, рідина (субстанція) у кріогенних ізотермічних ємностях для виготовлення газоподібних лікарських форм, виробництва Командитне товариство "ТОВ "Запорізький автогенний завод" і Компанія", Україна, Запорізька обл., м. Запоріжжя.

Суб'єктам господарювання, які здійснюють реалізацію, зберігання та застосування лікарських засобів, невідкладно після одержання даного розпорядження перевірити наявність всіх серій лікарського засобу КИСЕНЬ МЕДИЧНИЙ РІДКИЙ, рідина (субстанція) у кріогенних ізотермічних ємностях для виготовлення газоподібних лікарських форм, виробництва Командитне товариство "ТОВ "Запорізький автогенний завод" і Компанія", Україна, Запорізька обл., м. Запоріжжя.

При виявленні зразків цього лікарського засобу вжити заходів щодо вилучення його з обігу шляхом повернення постачальнику (виробнику) та/або знищення.

Суб'єкту господарювання, при виявленні вказаного лікарського засобу, повідомити територіальний орган Держлікслужби за місцем розташування про вжиті заходи щодо виконання даного розпорядження. При наступних поставках лікарського засобу суб'єкт господарювання повинен вжити заходів щодо запобігання придбанню, реалізації та застосуванню лікарського засобу, наведеного в даному розпорядженні.

Контроль за виконанням даного розпорядження здійснюють територіальні органи Держлікслужби за місцем розташування.

Невиконання даного розпорядження тягне за собою відповідальність згідно чинного законодавства України.

Копії даного розпорядження направлені:

МОЗ України;

ДП "Державний експертний центр МОЗ України";

Командитне товариство "ТОВ "Запорізький автогенний завод" і Компанія", Україна.

 

Голова

Н. Я. Гудзь
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали