Додаткова копія: Щодо застосування КЕКВ при внесенні плати за видачу сертифіката у разі прийняття в експлуатацію закінченого будівництва

ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 06.02.2018 р. N 16-13/127-2322

Щодо застосування КЕКВ при внесенні плати за видачу сертифіката у разі прийняття в експлуатацію закінченого будівництва

Державна казначейська служба України розглянула звернення <...> щодо застосування коду економічної класифікації видатків бюджету при внесенні плати за видачу сертифіката, який видається у разі прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта, та в межах компетенції повідомляє.

Згідно із статтею 10 Бюджетного кодексу України видатки бюджету класифікуються за економічною характеристикою операцій, що здійснюються при їх проведенні (економічна класифікація видатків бюджету).

Відповідно до Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 12.03.2012 р. N 333 (Наказ N 333), зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 27.03.2012 р. за N 456/20769 (далі - Інструкція), економічна класифікація видатків бюджету призначена для чіткого розмежування видатків бюджетних установ та одержувачів бюджетних коштів за економічними характеристиками операцій, які здійснюються відповідно до функцій держави та місцевого самоврядування.

Економічна класифікація видатків бюджету забезпечує єдиний підхід до всіх учасників бюджетного процесу з точки зору виконання бюджету (п. 1.1 Інструкції (Наказ N 333)).

Порядком внесення плати за видачу сертифіката, який видається у разі прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта, та її розмір, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 р. N 461, визначено, що замовник зобов'язаний внести в повному обсязі плату за видачу сертифіката після прийняття рішення про його видачу (п. 2). Плата за видачу сертифіката зараховується до доходів загального фонду місцевого бюджету (п. 7).

За кодом економічної класифікації видатків бюджету 2800 "Інші поточні видатки" здійснюються видатки, які не пов'язані з придбанням товарів та послуг установами, у тому числі сплата податкових, неподаткових та інших платежів на безповоротній основі, справляння яких передбачено законодавством (включаючи плату за адміністративні послуги) (п. 1 пп. 2.6 Інструкції (Наказ N 333)).

З огляду на те, що плата за видачу сертифіката відноситься до плати за адміністративні послуги, видатки мають здійснюватись за КЕКВ 2800 "Інші поточні видатки".

 

Перший заступник Голови

В. Дуда
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали