ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 06.09.2011 р. N 17-08/207-1273

Державна казначейська служба України розглянула лист <...> щодо надання роз'яснень стосовно застосування кодів економічної класифікації видатків і в межах компетенції повідомляє.

Відповідно до Державних будівельних норм України "Проектування. Склад, порядок розроблення, погодження та затвердження проектної документації для будівництва" ДБН А.2.2-3-2004, затверджених наказом Держбуду України від 20.01.2004 N 8, об'єкт будівництва - окремий будинок або споруда (з усім устаткуванням, яке до них відноситься, інструментом і реманентом, галереями, естакадами, внутрішніми інженерними мережами водопостачання, каналізації, газопроводу, теплопроводу, електропостачання, радіофікації, підсобними і допоміжними надвірними будівлями, благоустроєм та іншими роботами і витратами), на будівництво, реконструкцію яких повинні бути складені окремо проект і кошторис.

Якщо на будівельному майданчику за проектом (робочим проектом) споруджується тільки один об'єкт основного призначення, то поняття "об'єкт будівництва" збігається з поняттям "будова ".

Будова - сукупність будинків та споруд (об'єктів), будівництво та реконструкція яких здійснюється, як правило, за єдиною проектно-кошторисною документацією із зведеним кошторисним розрахунком вартості будівництва, на яку в установленому порядку затверджується титул будови.

Згідно з Інструкцією щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затвердженою наказом Державного казначейства України від 25.11.2008 N 495, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 25.01.2009 за N 79/16095, за кодом економічної класифікації видатків 2123 "Інше будівництво (придбання)" - проводиться будівництво інших об'єктів, а за КЕКВ 2121 "Будівництво (придбання) житла" - будівництво житла.

Зважаючи на викладене вище, видатки необхідно здійснювати залежно від економічної сутності платежу.

Крім того, за більш детальними роз'ясненнями щодо визначення окремих питань, які застосуються будівництва, радимо звернутись до фахового Міністерства.

 

Заступник Голови

Л. Гізатуліна

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали