ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ДЕПАРТАМЕНТ МИТНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА СТАТИСТИКИ

ЛИСТ

від 02.09.2011 р. N 18/15-16-5283-ЕП

Начальнику регіональної митниці
Начальникам митниць

Щодо застосування спеціальних санкцій

Наступним повідомляємо, що згідно зі статтею 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" наказом Міністерства економіки України від 29.08.2011 N 716 (Перелік N 716) застосована спеціальна санкція - тимчасове зупинення зовнішньоекономічної діяльності, наказами Міністерства економіки України від 29.08.2011 N 717 (Перелік N 717), N 718 застосована спеціальна санкція - індивідуальний режим ліцензування зовнішньоекономічної діяльності до суб'єктів господарської діяльності за порушення чинного законодавства України, що регулює зовнішньоекономічну діяльність.

Розгляд зовнішньоекономічних контрактів і видача разових ліцензій на право здійснення зовнішньоекономічних операцій українськими суб'єктами, а також українськими суб'єктами з іноземними, до яких застосована спеціальна санкція - індивідуальний режим ліцензування, здійснюється в межах компетенції, передбаченої Положенням про порядок видачі разових (індивідуальних) ліцензій, затвердженим наказом Мінекономіки від 17.04.2000 N 47.

Про факти порушення чинного законодавства України при здійсненні зовнішньоекономічних операцій зазначеними вітчизняними суб'єктами, до яких застосована спеціальна санкція - індивідуальний режим ліцензування, а також вітчизняними суб'єктами з іноземними, до яких застосована зазначена спеціальна санкція, оперативно інформувати Департамент митних інформаційних технологій та статистики (тел. (044) 481-19-38).

Начальнику Київської регіональної митниці, начальникам митниць взяти під особливий контроль діяльність суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності, до яких застосована спеціальна санкція - тимчасове зупинення зовнішньоекономічної діяльності, з метою недопущення митного оформлення на період дії зазначеної санкції.

Додаток: перелік підприємств в електронному вигляді знаходиться у файлі 716_718.xls.

 

Начальник Департаменту

П. В. Пашко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали