ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ДЕПАРТАМЕНТ МИТНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА СТАТИСТИКИ

ЛИСТ

від 03.08.2011 р. N 18/15-16-4465-ЕП

Начальникам регіональних митниць
Начальникам митниць

Щодо застосування спеціальних санкцій

Наступним повідомляємо, що згідно зі статтею 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" наказами Міністерства економіки України від 27.07.2011 N 615 (Наказ N 615), N 616 (Перелік N 616), N 617 (Перелік N 617), N 618 (Перелік N 618) застосовані спеціальні санкції - індивідуальний режим ліцензування та тимчасове зупинення зовнішньоекономічної діяльності до суб'єктів господарської діяльності за порушення чинного законодавства України, що регулює зовнішньоекономічну діяльність.

Розгляд зовнішньоекономічних контрактів і видача разових ліцензій на право здійснення зовнішньоекономічних операцій українськими суб'єктами, а також українськими суб'єктами з іноземними, до яких застосована спеціальна санкція - індивідуальний режим ліцензування, здійснюється в межах компетенції, передбаченої Положенням про порядок видачі разових (індивідуальних) ліцензій, затвердженим наказом Мінекономіки від 17.04.2000 N 47.

Про факти порушення чинного законодавства України при здійсненні зовнішньоекономічних операцій зазначеними вітчизняними суб'єктами, до яких застосована спеціальна санкція - індивідуальний режим ліцензування, а також вітчизняними суб'єктами з іноземними, до яких застосована зазначена спеціальна санкція, оперативно інформувати Департамент митних інформаційних технологій та статистики (тел. (044) 481-19-38).

Начальникам регіональних митниць, митниць взяти під особливий контроль діяльність суб'єктів господарської діяльності, до яких застосована спеціальна санкція - тимчасове зупинення зовнішньоекономічної діяльності, з метою недопущення митного оформлення на період дії зазначеної санкції.

Додаток: перелік підприємств в електронному вигляді знаходиться у файлі 615_618.xls.

 

Т. в. о. начальника
Департаменту

О. О. Ніколайчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали