ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ДЕПАРТАМЕНТ ОРГАНІЗАЦІЇ МИТНОГО КОНТРОЛЮ ТА ОФОРМЛЕННЯ

ЛИСТ

від 25.10.2011 р. N 12/1-12.4/2201-ЕП

Керівникам митних органів

Щодо застосування заходу гарантування - перевезення товарів митним перевізником

Щодо застосування заходу гарантування доставки - "перевезення товарів митним перевізником" повідомляємо наступне. До 16.11.2010 - дати набрання чинності Законом України від 19.10.2010 N 2608-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження державного регулювання господарської діяльності" (далі - Закон Про внесення змін), діяльність митного перевізника підлягала ліцензуванню відповідно до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (далі - Закон Про ліцензування).

Відповідно до Закону Про ліцензування Держмитслужбою видавались ліцензії на право провадження посередницької діяльності митного перевізника суб'єктам господарської діяльності, які відповідали усім критеріям, встановленим Законом Про ліцензування, Митним кодексом України, та виконували Ліцензійні умови провадження посередницької діяльності митного перевізника, затверджені наказом Держкомпідприємництва та Держмитслужби від 25.03.2004 N 34/212.

Таким чином, шляхом видачі відповідних ліцензій Держмитслужбою надавалось право здійснення підприємствами такої діяльності.

Оскільки 16.11.2010 Законом Про внесення змін ліцензування посередницької діяльності митного перевізника відмінено, Держмитслужбою припинено видачу ліцензій на даний вид діяльності. Норми Закону Про ліцензування та виданих на його підставі нормативних актів застосуванню не підлягають.

Однак, Законом України від 19.10.2010 N 2608-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження державного регулювання господарської діяльності" підприємства, яким вже були видані ліцензії, не позбавлялись права займатися посередницькою діяльністю митного перевізника.

 

Директор Департаменту

С. М. Сьомка

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали