Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Щодо затвердження переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування

НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

ЛИСТ

від 16.10.2019 р. N 7245/10-19

Щодо затвердження переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування

Національне агентство України з питань державної служби в межах компетенції розглянуло <...> звернення <...> та повідомляє про наступне.

Відповідно до пункту 3 частини першої статті 2 Закону України "Про державну службу" (далі - Закон) керівник державної служби в державному органі - посадова особа, яка займає вищу посаду державної служби в державному органі, до посадових обов'язків якої належить здійснення повноважень з питань державної служби та організації роботи інших працівників у цьому органі.

Враховуючи викладене та виходячи із повноважень керівника державної служби, визначених частиною другою статті 17 Закону, на думку НАДС, після набрання чинності Закону України від 19 вересня 2019 року N 117-IX "Про внесення змін до деяких законів України щодо перезавантаження влади" (Закон N 117-IX) перелік посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування, затверджує керівник державної служби відповідного державного органу.

 

Перший заступник Голови

В. Купрій
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали