ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 23.08.2011 р. N 22722/7/15-3417-15

Щодо зазначення коду УКТЗЕД у податковій накладній

Державна податкова адміністрація України розглянула запит <...> щодо заповнення податкової накладної згідно зі змінами, внесеними до Податкового кодексу України, і повідомляє.

Відповідно до пункту 201.1 статті 201 розділу V Податкового кодексу <...>, платник податку зобов'язаний надати покупцю (отримувачу) на його вимогу підписану уповноваженою платником особою та скріплену печаткою податкову накладну, у якій зазначаються в окремих рядках такі обов'язкові реквізити, як, зокрема, код товару згідно з УКТЗЕД (для підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України).

Форма та порядок заповнення податкової накладної затверджені наказом ДПА України від 21.12.2010 р. N 969 <...> (далі - Порядок N 969).

Відповідно до пункту 12 Порядку N 969 до графи 3 податкової накладної вносяться дані щодо номенклатури постачання товарів/послуг, а тому при виписуванні платником податку податкової накладної у разі здійснення операції з постачання товарів, що раніше були ним імпортовані, номенклатура поставлених товарів та їх код згідно з УКТЗЕД зазначаються в графі 3 такої податкової накладної (до внесення змін до форми податкової накладної).

Крім того, в Єдиній базі податкових знань на сайті ДПА України www.sta.gov.ua розмішені питання та відповіді на них по окремих розділах Закону України "Про податок на додану вартість" та Податкового кодексу України, зокрема з питань ведення податкового обліку та подання податкової звітності.

 

Заступник голови комісії з проведення
реорганізації ДПА України,
заступник Голови ДПС України

С. Лекарь

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали