НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 17.04.2012 р. N 11-213/1737

Генеральний департамент регулювання грошового обігу

Територіальним управлінням Національного банку України, Центральному сховищу, банкам України


Щодо змін додатка 4 до Інструкції N 45

Враховуючи звернення територіальних управлінь Національного банку України та банків України щодо заповнення Опису цінностей у національній валюті України, що перевозяться (далі - Опис цінностей), форма якого визначена в додатку 4 до Інструкції з організації інкасації коштів та перевезення валютних цінностей у банківських установах в Україні, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 14.02.2007 N 45, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 03.03.2007 за N 181/13448 (далі - Інструкція N 45), з урахуванням змін, унесених постановою Правління Національного банку України від 30.01.2012 N 26 (Постанова N 26), повідомляємо таке.

Територіальним управлінням Національного банку України, Центральному сховищу та банківським установам України під час формування Опису цінностей враховувати, що у заголовку "Номінал", який є спільним для третьої та четвертої колонки таблиці, замість символу "****" має використовуватися символ "*****" у відповідності до змісту, зазначеного в примітці до цієї таблиці.

Під час перевезення інвестиційних монет згідно з Описом цінностей необхідну інформацію слід зазначати в колонках 1, 2 та інших колонках таблиці цього опису.

Необхідні уточнення з порушених питань будуть ураховані під час унесення чергових змін до Інструкції N 45.

 

Директор Генерального департаменту
регулювання грошового обігу

В. М. Нестеренко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали