МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 20.02.2012 р. N 3302-04/6012-07

 

Органам державної влади, органам влади АР Крим, органам місцевого самоврядування, іншим органам, установам, організаціям, підприємствам

Копія:

ДП "Зовнішторгвидав України"

Щодо змін, внесених до наказу Міністерства економіки України від 26.07.2010 N 922

З 17 лютого 2012 року набув чинності наказ Мінекономрозвитку від 27.12.2011 N 428 "Про внесення змін до наказу Міністерства економіки України від 26.07.2010 N 922" (Наказ N 428) (далі - Наказ), яким унесено зміни до форм документів у сфері державних закупівель та інструкцій щодо їх заповнення, затверджених наказом Міністерства економіки України від 26.07.2010 N 922 "Про затвердження форм документів у сфері державних закупівель", шляхом їх викладення у новій редакції.

Водночас згідно інформації ДП "Зовнішторгвидав України", яке забезпечує інформаційне наповнення веб-порталу Уповноваженого органу у сфері закупівель та видання офіційного друкованого видання з питань державних закупівель, наразі відбувається технічне переформатування веб-порталу у зв'язку з набранням чинності Наказу (Наказ N 428).

Враховуючи той факт, що статтею 10 Закону України "Про здійснення державних закупівель" (далі - Закон) визначена необхідність публікації низки документів, форма яких затверджується Наказом (Наказ N 428) та з метою уникнення суперечностей, які можуть виникнути під час подання, передбаченої Законом інформації для оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу та публікації в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель, Мінекономрозвитку повідомляє наступне.

Інформація, прийнята у встановленому порядку ДП "Зовнішторгвидав України" для публікації/оприлюднення до набрання чинності Наказом опубліковується/оприлюднюється за формами, які діяли до набрання чинності Наказом (Наказ N 428).

З дати набрання чинності Наказу (Наказ N 428) підготовка замовниками всієї інформації про закупівлю, яка згідно Закону підлягає оприлюдненню і публікації, здійснюється за формами, затвердженими Наказом.

При цьому до завершення технічного переформатування веб-порталу Уповноваженого органу (про що Мінекономрозвитку повідомить додатково), після набрання чинності Наказом (Наказ N 428) замовник подає ДП "Зовнішторгвидав України" інформацію, яка відповідно до Закону підлягає і публікації, і оприлюдненню, за формами згідно з наказом Мінекономіки від 26.07.2010 N 922 у редакції, що діяла до дати набрання чинності Наказом.

Органам Державної казначейської служби України (обслуговуючим банкам), правоохоронним та контролюючим органам врахувати інформацію, зазначену у цьому листі, під час виконаннями ними функцій, передбачених Законом.

 

Заступник директора департаменту
державних закупівель та державного
замовлення Міністерства економічного
розвитку і торгівлі України

О. С. Власов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали