ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 23.08.2011 р. N 12868/17/1/11-11

"АБМ-Компані",
79071,
м. Львів,
вул. В. Великого, 113

Державним агентством земельних ресурсів України опрацьовано Ваш лист від 18.07.2011 N 21/07 та по суті порушених питань повідомляється таке.

Відповідно до статті 1 Закону України "Про землеустрій" цільове призначення земельної ділянки - це використання земельної ділянки за призначенням, визначеним на підставі документації із землеустрою у встановленому законодавством порядку.

Статтею 20 Земельного кодексу України встановлено, що віднесення земель до тієї чи іншої категорії здійснюється на підставі рішень органів державної влади, Верховної Ради Автономної Республіки Крим, Ради міністрів Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування відповідно до їх повноважень.

Зміна цільового призначення земель провадиться органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування, які приймають рішення про передачу цих земель у власність або надання у користування, вилучення (викуп) земель і затверджують проекти землеустрою або приймають рішення про створення об'єктів природоохоронного та історико-культурного призначення.

Таким чином, зміна цільового призначення земельних ділянок державної та комунальної власності, які перебувають в оренді, здійснюється за рішенням відповідного органу виконавчої влади чи місцевого самоврядування на підставі проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

 

Заступник Голови

М. Н. Калюжний

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали