ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 4 жовтня 2011 року N 1426

Щодо зупинення внесення змін до системи реєстру власників іменних цінних паперів та до системи депозитарного обліку цінних паперів, випущених Публічним акціонерним товариством "ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА N 20"

Відповідно до Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні" та документів, наданих Публічним акціонерним товариством "ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА N 20" (далі- ПАТ "ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА N 20") на реєстрацію звіту про результати закритого (приватного) розміщення акцій, Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила

1. Зупинити внесення змін до системи реєстру власників іменних цінних паперів ПАТ "ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА N 20" та до системи депозитарного обліку щодо цінних паперів, випущених ПАТ "ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА N 20".

2. Заборонити професійним учасникам ринку цінних паперів, що здійснюють депозитарну діяльність, вносити зміни до системи реєстру власників іменних цінних паперів ПАТ "ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА N 20" та до системи депозитарного обліку цінних паперів, випущених ПАТ "ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА N 20".

3. Зобов'язати депозитаріїв в день отримання цього рішення, але не пізніше наступного робочого дня, довести дане рішення до відома зберігачів, що здійснюють облік прав власності на цінні папери емітента ПАТ "ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА N 20".

4. Професійним учасникам ринку цінних паперів, які здійснюють депозитарну діяльність щодо цінних паперів, випущених ПАТ "ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА N 20", у триденний термін з моменту отримання ними копії даного рішення повідомити Державну комісію з цінних паперів та фондового ринку (далі - Комісія) про взяття його до виконання.

5. Департаменту корпоративних відносин (А. Амелін) забезпечити повідомлення у встановленому порядку ПАТ "ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА N 20" та відповідних учасників Національної депозитарної системи України про прийняте рішення.

6. Начальнику управління із забезпечення діяльності Голови Комісії, організації роботи засідань Комісії та міжнародних зв'язків (Н. Піскун) забезпечити опублікування цього рішення в офіційних друкованих виданнях Комісії.

7. Це рішення набирає чинності з дати його прийняття.

8. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

 

Голова Комісії

Д. Тевелєв

 

Протокол засідання Комісії
від 4 жовтня 2011 р. N 42

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали