ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 1 листопада 2011 року N 1606

Щодо звіту про результати розміщення цінних паперів ЗАКРИТОГО НЕДИВЕРСИФІКОВАНОГО ВЕНЧУРНОГО ПАЙОВОГО ІНВЕСТИЦІЙНОГО ФОНДУ "ВІЗАРД" ТОВ "Компанія з управління активами "ІНВЕНТА"

Відповідно до пункту 1 розділу I та пункту 6 розділу V Положення про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів інституту спільного інвестування, затвердженого рішенням Комісії від 09.01.2003 р. N 3, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.02.2003 за N 92/7413 (у редакції рішення Комісії від 07.08.2009 р. N 940) (далі - Положення), звіту про результати розміщення цінних паперів ЗАКРИТОГО НЕДИВЕРСИФІКОВАНОГО ВЕНЧУРНОГО ПАЙОВОГО ІНВЕСТИЦІЙНОГО ФОНДУ "ВІЗАРД" (код за ЄДРІСІ - 2331584) та додаткових документів, наданих ТОВ "Компанія з управління активами "ІНВЕНТА" (код за ЄДРПОУ - 37396379), Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Інформацію щодо звіту про результати розміщення цінних паперів ЗАКРИТОГО НЕДИВЕРСИФІКОВАНОГО ВЕНЧУРНОГО ПАЙОВОГО ІНВЕСТИЦІЙНОГО ФОНДУ "ВІЗАРД" ТОВ "Компанія з управління активами "ІНВЕНТА" взяти до відома.

2. Визнати звіт про результати розміщення цінних паперів ЗАКРИТОГО НЕДИВЕРСИФІКОВАНОГО ВЕНЧУРНОГО ПАЙОВОГО ІНВЕСТИЦІЙНОГО ФОНДУ "ВІЗАРД" ТОВ "Компанія з управління активами "ІНВЕНТА" таким, що відповідає вимогам пункту 4 розділу V Положення.

3. Уповноваженій особі Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку видати розпорядження про відповідність ЗАКРИТОГО НЕДИВЕРСИФІКОВАНОГО ВЕНЧУРНОГО ПАЙОВОГО ІНВЕСТИЦІЙНОГО ФОНДУ "ВІЗАРД" ТОВ "Компанія з управління активами "ІНВЕНТА" мінімальному обсягу активів інститутів спільного інвестування.

4. Управлінню спільного інвестування (О. Симоненко) звернутися до Державної податкової служби України з запитом щодо перевірки дотримання ТОВ "Український центр проектування фінансових груп" (код ЄДРПОУ - 37293356) податкового законодавства під час видачі та обігу простого векселя серії АА 2223518, який перебуває в активах ЗАКРИТОГО НЕДИВЕРСИФІКОВАНОГО ВЕНЧУРНОГО ПАЙОВОГО ІНВЕСТИЦІЙНОГО ФОНДУ "ВІЗАРД" ТОВ "Компанія з управління активами "ІНВЕНТА".

5. Зупинити внесення змін до системи депозитарного обліку щодо інвестиційних сертифікатів ЗАКРИТОГО НЕДИВЕРСИФІКОВАНОГО ВЕНЧУРНОГО ПАЙОВОГО ІНВЕСТИЦІЙНОГО ФОНДУ "ВІЗАРД" ТОВ "Компанія з управління активами "ІНВЕНТА" на загальну суму 100000000 гривень, номінальною вартістю 1000 гривень, бездокументарної форми існування, зареєстрованого Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку свідоцтво N 2088 від 11.04.2011 року, до отримання висновку Державної податкової служби України та прийняття відповідного рішення Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку.

6. Заборонити ПрАТ "Всеукраїнський депозитарій цінних паперів" (код ЄДРПОУ - 35917889), з якими укладено договір про обслуговування емісії цінних паперів ЗАКРИТОГО НЕДИВЕРСИФІКОВАНОГО ВЕНЧУРНОГО ПАЙОВОГО ІНВЕСТИЦІЙНОГО ФОНДУ "ВІЗАРД" ТОВ "Компанія з управління активами "ІНВЕНТА", та зберігачам, що здійснюють облік прав власності на цінні папери, випущені ТОВ "Компанія з управління активами "ІНВЕНТА" (ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ ВЕНЧУРНИЙ ПАЙОВИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД "ВІЗАРД"), вносити зміни до системи депозитарного обліку, пов'язаних з проведенням облікових операцій на рахунках їх клієнтів та депонентів.

7. Зобов'язати ПрАТ "Всеукраїнський депозитарій цінних паперів" з дня отримання копії цього рішення довести до відома зберігачів, що здійснюють облік прав власності на цінні папери емітента ТОВ "Компанія з управління активами "ІНВЕНТА" (ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ ВЕНЧУРНИЙ ПАЙОВИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД "ВІЗАРД") у депозитарній системі України, та у триденний термін з моменту отримання ними копій цього рішення повідомити Державну комісію з цінних паперів та фондового ринку про взяття його до виконання.

8. Управлінню спільного інвестування (О. Симоненко) забезпечити повідомлення в установленому порядку ТОВ "Компанія з управління активами "ІНВЕНТА" та ПрАТ "Всеукраїнський депозитарій цінних паперів" про прийняте рішення.

9. Управлінню із забезпечення діяльності Голови Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку, організації роботи засідань Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку та міжнародних зв'язків забезпечити опублікування цього рішення відповідно до вимог законодавства України.

10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку О. Мозгового.

 

Голова Комісії

Д. Тевелєв

 

Протокол засідання Комісії
від 1 листопада 2011 р. N 45

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали