РАДИ ЄВРОПИ
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД З ПРАВ ЛЮДИНИ

РІШЕННЯ

Справа "Березенко проти України"

(Заява N 33702/04)

14 грудня 2010 року

Стислий виклад.

До Європейського суду з прав людини (далі - Європейський суд) заявниця скаржилася за пунктом 1 статті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (далі - Конвенція) на тривалість та результат провадження у її справі.

Держава-відповідач запропонувала Європейському суду свої умови врегулювання скарги заявниці на невиконання рішень національних судів, винесених на її користь.

Держава-відповідач запропонувала виплатити заявниці суму в розмірі 1600 євро як відшкодування будь-якої матеріальної та моральної шкоди, в тому числі судових витрат в обмін на відмову заявниці від поданих скарг.

Заявниця не надала жодних коментарів щодо пропозиції Уряду.

30 листопада 2010 року Європейський суд, враховуючи умови пропозиції держави-відповідача, вирішив вилучити заяву з реєстру справ.

Ретельно дослідивши решту скарг заявниці у світлі всіх наявних матеріалів та настільки, наскільки вони охоплювалися його компетенцією, Європейський суд дійшов висновку про відсутність будь-яких ознак порушень прав і свобод, передбачених Конвенцією чи протоколами до неї.

13 грудня 2010 року Уряд надіслав лист, в якому вказувалось, що для виплати вказаних сум необхідно змінити запропоновані умови вирішення скарги, а саме вказати, що суми ex gratia мають бути конвертовані в національну валюту держави-відповідача за курсом на день здійснення платежу.

РОЗГЛЯНУВШИ СПРАВУ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД:

"Вирішує поновити справу у реєстрі справ;

Бере до уваги із внесеними змінами умови односторонньої декларації Уряду щодо скарги заявниці за пунктом 1 статті 6 Конвенції на надмірну тривалість провадження у справі заявниці, та засоби забезпечення дотримання зазначених у декларації зобов'язань;

Вирішує у відповідності до підпункту (c) пункту 1 статті 37 Конвенції вилучити заяви з реєстру справ в частині вищезгаданої скарги;

Оголошує решту скарг у заяві неприйнятними".

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали