РАДА ЄВРОПИ
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД З ПРАВ ЛЮДИНИ

РІШЕННЯ

Справа "Галінський проти України та інші заяви"

(Заява N 25726/07 та 2 інші заяви)

29 листопада 2011 року

Стислий виклад.

Заявники скаржилися до Європейського суду з прав людини (далі - Європейський суд) на тривале невиконання рішень, винесених на їх користь.

Уряд повідомив Європейський суд про свої умови щодо врегулювання скарг заявників на невиконання рішень національних судів, ухвалених на їх користь. Уряд запропонував виплатити заявникам залишок заборгованості за рішеннями національних судів, який підлягає виплаті, та певні суми відшкодування за тривале невиконання цих рішень.

Заявники висловили свою згоду з умовами декларації Уряду, хоча деякі заявники висловили сумніви щодо дотримання Урядом її умов.

Європейський суд зазначив, що суми відшкодування, які держава запропонувала заявникам, відповідають сумам, які Європейський суд присуджує у подібних справах. Відповідно, немає підстав продовжувати розгляд скарг на затримки виконання рішень судів, ухвалених на їх користь.

Розглянувши умови вирішення скарг, запропоновані Урядом, ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД ОДНОГОЛОСНО:

"Вирішує об'єднати заяви;

Вирішує вилучити заяви з реєстру справ."

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали