РАДА ЄВРОПИ
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД З ПРАВ ЛЮДИНИ

РІШЕННЯ

Справа "Гришанкова проти України"

(Заява N 16846/07)

13 вересня 2011 року

Стислий виклад.

Заявниця скаржилася до Європейського суду з прав людини (далі - Європейський суд) за пунктом 1 статті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (далі - Конвенція) на надмірну тривалість провадження в її справі, а також за статтею 1 Першого протоколу до Конвенції на порушення її права на мирне володіння майном.

Держава повідомила Європейський суд про свої умови врегулювання скарги заявниці в односторонньому порядку. Держава запропонувала виплатити заявниці суму в розмірі 1300 євро в якості відшкодування будь-якої матеріальної та моральної шкоди, а також компенсації судових витрат.

Заявниця не погодилася із запропонованими умовами, посилаючись на те, що запропонована сума відшкодування є недостатньою.

Європейський суд зазначив, що сума відшкодування, яку держава запропонувала заявниці, відповідає сумам, які Європейський суд присуджує у подібних справах, відповідно, немає підстав продовжувати розгляд скарги в цій частині.

Розглянувши умови вирішення скарги, запропоновані Урядом, ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД ОДНОГОЛОСНО:

"Вирішує вилучити заяву з реєстру справ в тій частині, в якій вона стосується тривалості провадження;

Оголошує решту скарг у заяві неприйнятними".

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали