РАДА ЄВРОПИ
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД З ПРАВ ЛЮДИНИ

РІШЕННЯ

Справа "Мартинович проти України"

(Заява N 27071/08)

7 лютого 2012 року

Стислий виклад.

Заявник поскаржився до Європейського суду з прав людини (далі - Європейський суд) на порушення його майнових прав у зв'язку з тривалим невиконанням рішення національного суду, винесеного на його користь.

13 вересня 2010 року Уряд повідомив Європейський суд про свої умови врегулювання справи. Уряд запропонував виплатити заявнику залишок заборгованості за рішенням національного суду, який підлягає виплаті, та певну суму відшкодування за тривале невиконання цього рішення.

12 січня 2011 року пан М., син заявника, повідомив про смерть заявника та висловив бажання надалі підтримувати заяву батька в Європейському суді. Крім того, він погодився з умовами врегулювання справи, запропонованими Урядом.

Враховуючи згоду пана М. з умовами врегулювання справи, запропонованими Урядом, Європейський суд зазначив, що немає підстав продовжувати розгляд справи.

Розглянувши умови вирішення скарги, запропоновані Урядом, ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД ОДНОГОЛОСНО:

"Вирішує, що син заявника, пан Мартинович, може підтримувати провадження у справі замість нього;

Вирішує вилучити заяву з реєстру справ відповідно до підпункту "b" пункту 1 статті 37 Конвенції".

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали