РАДА ЄВРОПИ
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД З ПРАВ ЛЮДИНИ

РІШЕННЯ

Справа "Матвієць проти України"

(Заява N 24352/07)

20 вересня 2011 року

Стислий виклад.

Заявник скаржився до Європейського суду з прав людини (далі - Європейський суд) за пунктом 1 статті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (далі - Конвенція) на тривалість провадження щодо розгляду його трудового спору. Також він скаржився за статтею 2 на те, що його колишній роботодавець не забезпечив йому належні умови праці.

Держава повідомила Європейський суд про свої умови врегулювання скарги заявника щодо надмірної тривалості провадження у його справі в односторонньому порядку. Держава запропонувала виплатити заявнику суму в розмірі 900 євро в якості відшкодування будь-якої матеріальної та моральної шкоди, а також компенсації судових витрат.

Заявник заперечив проти декларації Уряду.

Європейський суд зазначив, що сума відшкодування, яку держава запропонувала заявнику, відповідає сумам, які Європейський суд присуджує у подібних справах, відповідно, немає підстав продовжувати розгляд скарги в цій частині.

Розглянувши умови вирішення скарги, запропоновані Урядом, ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД ОДНОГОЛОСНО:

"Бере до уваги положення декларації Уряду стосовно надмірної тривалості цивільного провадження;

Вирішує вилучити заяву з реєстру справ в тій мірі, в якій вона стосується вищезазначеної скарги у відповідності до пункту 1 (c) статті 37 Конвенції;

Оголошує решту скарг у заяві неприйнятними.".

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали