РАДА ЄВРОПИ
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД З ПРАВ ЛЮДИНИ

РІШЕННЯ

Справа "Нікітенко проти України"

(Заява N 19938/08)

від 24 січня 2012 року

Стислий виклад.

Заявник скаржився до Європейського суду з прав людини (далі - Європейський суд) за пунктом 1 статті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (далі - Конвенція) на тривалість цивільного провадження в його справі, він також подавав інші скарги.

Уряд повідомив Європейський суд про свої умови врегулювання в односторонньому порядку скарги заявника на надмірну тривалість провадження.

Заявник не погодився з запропонованими умовами.

Європейський суд, взявши до уваги характер визнання Уряду-відповідача, що міститься в декларації, а також те, що сума відшкодування, яку Уряд запропонував заявнику, відповідає сумам, які присуджуються Судом в подібних справах, вирішив, що немає підстав продовжувати розгляд вищевказаної скарги заявника.

Ретельно дослідивши решту скарг заявника у світлі всіх наявних матеріалів та настільки, наскільки вони охоплюються його компетенцією, Європейський суд дійшов висновку про відсутність будь-яких ознак порушень прав і свобод, передбачених Конвенцією чи протоколами до неї.

Розглянувши умови вирішення скарг, запропоновані Урядом,

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД ОДНОГОЛОСНО:

"Бере до уваги умови декларації Уряду-відповідача щодо надмірної тривалості цивільного провадження;

Вирішує у відповідності до підпункту "c" пункту 1 статті 37 Конвенції вилучити заяву з реєстру справ в частині вищезазначеної скарги;

Оголошує решту скарг у заяві неприйнятними".

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали