РАДА ЄВРОПИ
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД З ПРАВ ЛЮДИНИ

РІШЕННЯ

Справа "Полторак проти України та інші заяви"

(Заява N 15060 та 4 інші заяви)

29 листопада 2011 року

Стислий виклад.

Заявники головним чином скаржилися за пунктом 1 статті 6 Конвенції на надмірну тривалість судового провадження в їхніх справах. Деякі заявники також подали інші скарги.

Уряд направив Суду свої односторонні декларації з метою врегулювання порушеного заявниками питання тривалості провадження. Уряд запропонував виплатити заявникам певні суми відшкодування за надмірну тривалість провадження в їхніх справах.

Заявники, окрім пана Никитюка, який не надав жодних коментарів, не погодилися із умовами декларації, вважаючи, що запропоновані суми є недостатніми.

Враховуючи характер умов в декларації Уряду, а також беручи до уваги суми запропонованого відшкодування, які є співмірними із сумами, що присуджуються Європейським судом у подібних справах, Суд не вважає виправданим подальший розгляд заяв в частині, що стосується скарги на надмірну тривалість (підпункт "c" пункту 1 статті 37 Конвенції).

Ретельно дослідивши решту скарг заявниці у світлі всіх наявних матеріалів та настільки, наскільки вони охоплювалися його компетенцією, Суд дійшов висновку про відсутність ознак будь-яких порушень прав і свобод, передбачених Конвенцією чи протоколами до неї.

Розглянувши умови вирішення скарг, запропоновані Урядом,

За цих підстав Суд одноголосно:

"Вирішує об'єднати заяви;

Бере до уваги умови декларацій Уряду-відповідача щодо надмірної тривалості розгляду національними судами справ заявників;

Вирішує вилучити заяви з реєстру справ в частині вищезгаданих скарг у відповідності до підпункту "c" пункту 1 статті 37 Конвенції;

Оголошує решту скарг у заявах неприйнятними."

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали