РАДА ЄВРОПИ
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД З ПРАВ ЛЮДИНИ

РІШЕННЯ

Справа "Сєргєєва проти України"

(Заява N 402/06)

29 листопада 2011 року

Стислий виклад.

Заявниця скаржилась до Європейського суду з прав людини (далі - Європейський суд) за пунктом 1 статті 6 Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод (далі - Конвенція) щодо надмірної тривалості провадження у її справі. Вона також заявляла інші скарги.

Уряд повідомив Європейський суд про свої умови врегулювання вищевказаної скарги заявниці в односторонньому порядку. Уряд запропонував виплатити заявниці суму в розмірі 1400 євро в якості відшкодування будь-якої матеріальної та моральної шкоди, а також компенсації судових витрат.

Заявниця не погодилася із запропонованими умовами.

Європейський суд зазначив, що сума відшкодування, яку держава запропонувала заявниці, співмірна з сумами, які Європейський суд присуджує у подібних справах, і, відповідно, немає підстав продовжувати розгляд заяви в цій частині.

Ретельно дослідивши решту скарг заявниці у світлі всіх наявних матеріалів та настільки, наскільки вони охоплювалися його компетенцією, Суд дійшов висновку про відсутність ознак будь-яких порушень прав і свобод, передбачених Конвенцією чи протоколами до неї.

Розглянувши умови вирішення скарги, запропоновані Урядом, ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД ОДНОГОЛОСНО:

"Бере до уваги умови декларації Уряду щодо надмірної тривалості цивільного провадження;

Вирішує вилучити заяву з реєстру справ в частині, що стосується вищезгаданої скарги, у відповідності до підпункту "c" пункту 1 статті 37 Конвенції;

Оголошує решту скарг у заяві неприйнятними."

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали