РАДА ЄВРОПИ
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД З ПРАВ ЛЮДИНИ

РІШЕННЯ

Справа "Сухорські проти України"

(Заява N 23351/05)

30 серпня 2011 року

Стислий виклад.

У квітні 1997 року заявники ініціювали цивільне провадження проти місцевих органів влади м. Львова щодо стягнення авторської винагороди за створення пам'ятника. Рішення, винесене на користь заявників в результаті цього провадження, було виконано 5 червня 2006 року.

До Європейського суду з прав людини (далі - Європейський суд) заявники скаржилися за пунктом 1 статті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (далі - Конвенція) на надмірну тривалість провадження в їхній справі, а також за статтею 13 Конвенції на відсутність ефективного засобу юридичного захисту у цьому зв'язку.

Держава запропонувала свої умови врегулювання скарги заявників в односторонньому порядку. Держава запропонувала виплатити 1000 євро кожному заявнику як відшкодування будь-якої матеріальної та моральної шкоди, в тому числі компенсації судових витрат.

Заявники не погодились із запропонованим державою розміром відшкодування, вважаючи його занадто малим.

З огляду на характер умов односторонньої декларації Європейський суд зауважив, що запропонований державою розмір відшкодування є належним, оскільки він відповідає розміру відшкодування, що присуджується у подібних справах.

У цьому зв'язку Європейський суд зазначив, що немає підстав надалі продовжувати розгляд справи заявників у цій частині.

Розглянувши умови вирішення скарги, запропоновані Урядом, ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД ОДНОГОЛОСНО:

"Бере до уваги положення декларації, наданої Урядом-відповідачем стосовно пункту 1 статті 6 Конвенції, а також умови, передбачені для забезпечення дотримання взятих зобов'язань;

Вирішує вилучити заяву з реєстру справ відповідно до пункту 1 (c) статті 37 Конвенції.".

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали