РАДА ЄВРОПИ
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД З ПРАВ ЛЮДИНИ

РІШЕННЯ

Справа "Жужнева проти України"

(Заява N 31790/05)

19 листопада 2013 року

Стислий виклад.

Заявниця скаржилась до Європейського суду з прав людини (далі - Європейський суд) за пунктом 1 статті 6 Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод (далі - Конвенція) і статтею 1 Першого протоколу до Конвенції на невиконання рішення Микитівського районного суду міста Горлівки Донецької області від 24.01.2005 року.

Уряд визнав надмірну тривалість невиконання рішення, винесеного на користь заявниці. Відповідно до цього рішення Уряд має виконати рішення національного суду, яке все ще підлягає виконанню, та зобов'язався сплатити 1200 (одну тисячу двісті) євро заявниці, що є відшкодуванням будь-якої матеріальної і моральної шкоди, а також компенсацією інших витрат. Ця сума має бути конвертована в національну валюту держави відповідача на день здійснення платежу, звільнена від будь-яких податків та виплачена заявниці протягом трьох місяців з моменту отримання повідомлення про рішення Суду.

21 травня 2012 року Суд отримав лист від заявниці, у якому вона інформувала Суд про згоду з умовами односторонньої декларації Уряду.

Європейський суд вирішив, що після згоди заявниці з умовами поданої Урядом декларації справа повинна розглядатися в світлі укладення дружнього врегулювання спору.

У зв'язку з цим Європейський суд взяв до уваги дружнє врегулювання, досягнуте між сторонами, щодо зазначеної скарги. Європейський суд встановив, що таке врегулювання ґрунтується на повазі до прав людини, гарантованих Конвенцією та протоколами до неї, та не знайшов підстав для подальшого розгляду заяви.

ЗА ЦИХ ПІДСТАВ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД ОДНОГОЛОСНО:

Вирішує вилучити заяву з реєстру справ відповідно до статті 39 Конвенції.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали