ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства охорони здоров'я України28.12.2011 N 986 (Наказ N 986)

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
16 березня 2012 р. за N 411/20724

СТАНДАРТ
надання адміністративної послуги Міністерством охорони здоров'я України з видачі листа-повідомлення щодо можливості ввезення на митну територію України незареєстрованих лікарських засобів з метою індивідуального використання громадянами

I. Реквізити державного органу (структурного підрозділу), що надає послугу

Адміністративний орган (структурний підрозділ), що надає послугу, - відділ забезпечення державної політики в сфері оптової, роздрібної торгівлі продукцією в системі охорони здоров'я Управління розвитку фармацевтичного сектору галузі охорони здоров'я Міністерства охорони здоров'я України:

місцезнаходження: 01601, м. Київ, вул. М. Грушевського, 7;

тел.: (044) 200-07-93;

веб-сайт МОЗ України: www.moz.gov.ua.

II. Перелік категорій одержувачів, у тому числі вразливих верств населення

Фізичні особи, які подають в установленому порядку комплект документів для видачі листа-повідомлення (Порядок N 237) Міністерства охорони здоров'я України щодо можливості ввезення на митну територію України незареєстрованих лікарських засобів з метою індивідуального використання громадянами.

III. Перелік документів, необхідних для надання адміністративної послуги

Відповідно до пункту 4.6 розділу IV Порядку ввезення на територію України незареєстрованих лікарських засобів, стандартних зразків, реагентів, затвердженого наказом МОЗ України від 26.04.2011 N 237 (Порядок N 237), зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 11.08.2011 за N 965/19703 (далі - Порядок, затверджений наказом N 237), при разовому ввезенні незареєстрованих лікарських засобів з метою індивідуального використання громадянами до Міністерства охорони здоров'я України подаються:

лист-звернення до Міністерства охорони здоров'я України, в якому зазначаються мета ввезення незареєстрованого лікарського засобу, його найменування (міжнародне непатентоване та торговельне), фармакотерапевтична група, форма випуску, кількість в одній упаковці, загальна кількість упаковок, фірма-виробник, номер серії випуску, термін придатності, умови зберігання;

довідка лікаря із зазначенням діагнозу захворювання;

рецепт на даний лікарський препарат, оформлений згідно з Правилами виписування рецептів та вимог-замовлень на лікарські засоби і вироби медичного призначення, затвердженими наказом Міністерства охорони здоров'я України від 19.07.2005 N 360, зареєстрованими в Міністерстві юстиції України 20.07.2005 за N 782/11062.

IV. Склад і послідовність дій одержувача та адміністративного органу, опис етапів надання послуги

4.1. Для одержувача (заявника):

направлення листа-звернення до Міністерства охорони здоров'я України та документів, визначених розділом III цього Стандарту;

отримання листа-повідомлення (Порядок N 237) Міністерства охорони здоров'я України щодо можливості ввезення на митну територію України незареєстрованих лікарських засобів з метою індивідуального використання громадянами.

4.2. Для адміністративного органу:

прийняття та розгляд листа-звернення та доданих до нього документів, визначених розділом III цього Стандарту;

видача листа-повідомлення (Порядок N 237) Міністерства охорони здоров'я України щодо можливості ввезення на митну територію України незареєстрованих лікарських засобів з метою індивідуального використання громадянами.

V. Вимоги до строку надання адміністративної послуги, а також до строків здійснення дій, прийняття рішень у процесі надання адміністративної послуги

Відповідно до пункту 3.5 розділу III Порядку, затвердженого наказом N 237 (Порядок N 237), строк розгляду документів та надання повідомлення щодо можливості ввезення на митну територію України незареєстрованих лікарських засобів не повинен перевищувати 10 робочих днів.

VI. Вичерпний перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

6.1. Відповідно до пункту 4.6 розділу IV Порядку, затвердженого наказом N 237 (Порядок N 237), для індивідуального використання забороняється пересилати наркотичні, психотропні речовини, їх аналоги і прекурсори.

6.2. Відповідно до пункту 4.8 розділу IV Порядку, затвердженого наказом N 237 (Порядок N 237), у разі надання неповного комплекту документів звернення заявника залишається без розгляду.

VII. Опис результату, який повинен отримати одержувач

Заявнику видається лист-повідомлення Міністерства охорони здоров'я України щодо можливості ввезення на митну територію України незареєстрованих лікарських засобів з метою індивідуального використання громадянами за формою, наведеною у додатку 1 до Порядку, затвердженого наказом N 237 (Порядок N 237).

VIII. Інформація про платність або безоплатність надання адміністративної послуги та розмір плати за її надання, якщо плата передбачена

Адміністративна послуга з видачі листа-повідомлення (Порядок N 237) Міністерства охорони здоров'я України щодо можливості ввезення на митну територію України незареєстрованих лікарських засобів з метою індивідуального використання громадянами є безоплатною.

IX. Вимоги до посадових осіб, які безпосередньо забезпечують надання адміністративної послуги, включаючи вимоги до їх кваліфікації

Вимоги до посадових осіб, які безпосередньо забезпечують надання адміністративної послуги, установлені законодавством України про державну службу.

X. Вимоги до місця надання адміністративної послуги з урахуванням його транспортної і пішохідної доступності

Прийом документів та видача листа-повідомлення (Порядок N 237) здійснюються за принципом "Єдиного вікна" за адресою: м. Київ, вул. Ушинського, 40. Маршрут: від станції метро "Університет" тролейбус N 8 до кінцевої зупинки та від станції метро "Площа Льва Толстого" маршрутне таксі N 570 до кінцевої зупинки.

XI. Режим роботи адміністративного органу, порядок прийому одержувачів, у тому числі можливість одержання бланків запитів про надання адміністративної послуги та їх реєстрацію

Прийом та видача документів здійснюються відповідно до затвердженого МОЗ України графіка, який розміщується на офіційному веб-сайті МОЗ України (www.moz.gov.ua).

Прийом та видача документів:

понеділок - з 900 до 1745;

вівторок - з 900 до 1745;

середа - з 900 до 1745;

четвер - з 900 до 1745;

п'ятниця - з 900 до 1645;

обідня перерва - з 1300 до 1400.

XII. Черговість надання адміністративної послуги (здійснення дій та прийняття рішень) у випадку перевищення попиту на адміністративну послугу над можливістю її надання без очікування, у тому числі терміни й умови очікування надання адміністративної послуги

Послуга надається в міру надходження заяв та доданих до неї документів, визначених розділом III цього Стандарту, у терміни, визначені законодавством.

XIII. Вимоги до інформаційного забезпечення одержувача при зверненні за одержанням та при наданні адміністративної послуги

Інформація про нормативно-правові акти, якими врегульовано порядок надання адміністративної послуги (видачі листа-повідомлення (Порядок N 237)), графік прийому і видачі документів розміщена на офіційному веб-сайті МОЗ України (www.moz.gov.ua) та на стенді адміністративного органу.

XIV. Особливості надання адміністративної послуги особам похилого віку та інвалідам

У першочерговому порядку здійснюється прийом документів на проведення атестації на присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії від осіб похилого віку та інвалідів за наявності документа (посвідчення), що підтверджує право на пільгове обслуговування.

XV. Порядок подачі, реєстрації і розгляду скарг на недотримання вимог цього Стандарту

15.1. Скарга на недотримання вимог цього Стандарту може адресуватись керівнику МОЗ України або його заступнику і розглядається в терміни згідно з чинним законодавством. Скарга подається поштовим відправленням до МОЗ України на адресу: 01601, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 7, особисто до поштової скриньки, яка розташована на першому поверсі МОЗ України, або на особистому прийомі керівника МОЗ України або його заступника. Реєстрація скарг проводиться згідно із Законом України "Про звернення громадян".

15.2. На офіційному веб-сайті МОЗ України www.moz.gov.ua функціонує окрема рубрика "Громадянам", де розміщені графіки особистого прийому громадян керівництвом Міністерства.

15.3. Скарга може бути подана також шляхом телефонного звернення на "гарячу лінію" МОЗ України з 9.00 до 18.00 за тел. (044) 200-07-80.

XVI. Порядок виправлення можливих недоліків наданої адміністративної послуги

У разі виявлення технічної помилки в листі-повідомленні (Порядок N 237) Міністерства охорони здоров'я України щодо можливості ввезення на митну територію України незареєстрованих лікарських засобів з метою індивідуального використання громадянами він підлягає заміні.

XVII. Інше

Перелік нормативно-правових актів, які регулюють порядок надання адміністративної послуги:

Закон України "Про лікарські засоби";

наказ МОЗ України від 26.04.2011 N 237 "Про затвердження Порядку ввезення на територію України незареєстрованих лікарських засобів, стандартних зразків, реагентів" (Порядок N 237), зареєстрований у Міністерстві юстиції України 11.08.2011 за N 965/19703.

 

Заступник начальника Управління
розвитку фармацевтичного сектору
галузі охорони здоров'я

Л. В. Коношевич

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали