УГОДА
між Центральним банком Лівану та Національним банком України

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 25.11.2011
ДАТА НАБРАННЯ ЧИННОСТІ ДЛЯ УКРАЇНИ: 25.11.2011

Прагнучи розвитку взаємовигідної економічної та фінансової співпраці між Республікою Ліван та Україною, Центральний банк Лівану та Національний банк України (тут і далі - Сторони) домовились про таке.

Стаття 1

Сторони повинні сприяти розвитку економічних та фінансових відносин між цими двома країнами, а також належному вирішенню проблем, які існують між ними у згаданих вище сферах.

Стаття 2

Сторони мають обмінюватись інформацією, довідковими матеріалами та публікаціями з фінансових та економічних питань, що належать до юрисдикції цих двох країн, зокрема, щодо питань, які стосуються стану банківських систем двох країн.

Стаття 3

З метою сприяння своєчасному обміну інформацією та баченнями Сторони мають організовувати регулярні або спеціальні взаємні візити на вищому рівні згідно з практичними потребами.

Стаття 4

З метою підвищення рівня професійної підготовки персоналу Сторони мають посилювати взаємні зв'язки, зокрема, обмін інформацією між експертами та сприяти залученню у цей процес відповідних фінансових установ.

Стаття 5

Цей Договір набуває чинності з дати його підписання і діє протягом трьох років з дати його укладання. Якщо за шість місяців до закінчення строку дії Угоди одна зі Сторін не запропонує у письмовій формі іншій Стороні припинити Угоду, Угоду буде автоматично продовжено на три роки. Будь-які зміни до Угоди повинні бути узгоджені Сторонами.

Стаття 6

Цю Угоду укладено у двох екземплярах у Бейруті, 25 листопада 2011 року, кожна копія арабською, українською та англійською мовами, тексти усіма мовами автентичні. У випадку наявності розбіжностей у перекладі, англійський текст матиме переважну силу.

 

Від імені Центрального банку
Лівану

Від імені Національного
банку
України

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали