ДОРУЧЕННЯ
Президента України

За результатами презентації проекту Стратегії розвитку Києва до 2025 року

За результатами презентації проекту Стратегії розвитку Києва до 2025 року:

М. АЗАРОВУ,
Раді міністрів Автономної Республіки Крим,
головам обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій

1. Опрацювати питання щодо розширення повноважень обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій у сфері благоустрою населених пунктів і забезпечити в разі потреби підготовку та внесення Кабінетом Міністрів України в установленому порядку на розгляд Верховної Ради України відповідного законопроекту.

2. Проаналізувати проблемні питання, що виникають під час відселення мешканців із жилих будинків, віднесених до застарілого житлового фонду, що підлягає реконструкції, та за результатами такого аналізу вжити в установленому порядку заходів щодо врегулювання цих питань.

Термін - 1 жовтня 2011 року

3. Вирішити питання щодо підвищення відповідно до законодавства заробітної плати працівникам закладів культури комунальної власності, яким надано статус національних.

Термін - 15 вересня 2011 року

О. ПОПОВУ
М. ЗЛОЧЕВСЬКОМУ
М. ПРИСЯЖНЮКУ
А. ПРИСЯЖНЮКУ

Забезпечити вирішення питання щодо вилучення в установленому порядку у Київського комунального об'єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" 1879,43 гектара земель і надання їх у постійне користування національному природному парку "Голосіївський" відповідно до Указу Президента України від 27 серпня 2007 року N 794.

Термін - 1 жовтня 2011 року

М. ЗЛОЧЕВСЬКОМУ
О. ПОПОВУ
М. ПРИСЯЖНЮКУ
А. ПРИСЯЖНЮКУ

Забезпечити підготовку та внесення в установленому порядку узгоджених пропозицій щодо розширення території національного природного парку "Голосіївський" насамперед за рахунок земель регіональних ландшафтних парків "Дніпровські острови" та "Голосіївський", ландшафтного заказника загальнодержавного значення "Козинський", ландшафтного заказника місцевого значення "Жуків острів" та комунального підприємства "Лісопаркове господарство "Конча-Заспа".

Термін - 1 грудня 2011 року

О. ПОПОВУ

Забезпечити розроблення проектів будівництва та реконструкції об'єктів транспортної інфраструктури з метою поліпшення транспортного сполучення у місті Києві.

Термін - до кінця 2011 року

 

Президент України

В. ЯНУКОВИЧ

26 серпня 2011 року

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали